Rozwiązanie e-commerce jest doskonałym wsparciem dla sprzedaży tradycyjnej.
Można to zauważyć nie tylko na najpopularniejszym portalu aukcyjnym Allegro, ale także przeglądając oferty sklepów internetowych, których coraz bogatszy asortyment pozwala milionom osób oszczędzać nie tylko czas, ale także pieniądze.
  Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to również korzystna alternatywa, zwłaszcza że koszty prowadzenia działalności handlowej w internecie są nierzadko sporo niższe od jej realnego odpowiednika.
  Wiele firm oferuje płatne platformy e-commerce, które tworzone są z myślą o klientach nie zrażających się sporymi wydatkami związanymi z samym wykupieniem licencji na oprogramowanie.
  Jako firma, której zależy na wspieraniu działalności małych i średnich przedsiębiorstw, stawiamy na kilka mniej kosztownych, ale równie skutecznych pakietów umożliwiających sprzedaż w internecie.

Nasze Propozycje

Formularz Zamówień

Oferujemy Państwu oparty na technologii JavaScript koszyk zamówień, który umożliwa klientom odwiedzającym Państwa stronę internetową nie tylko zapoznanie się z ofertą, ale także złożenie zamówienia, które zostanie sfinalizowane już w tradycyjny sposób.
Polecamy to rozwiązanie właścicielom pizzerii, kwiaciarni, aptek, ale także restauracji, których stronę internetową można wzbogacić o system rezerwacji stolików.

  Sklep Internetowy

Tworzymy w pełni funkcjonalne sklepy internetowe, które pozwalają na przeprowadzenie i sfinalizowanie zamówienia w całości bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z klientem.
W zależności od oczekiwań Klienta projektujemy szablon graficzny sklepu, dodajemy produkty, opracowujemy projekty bilecików, wizytówek, opakowań, a także przygotowujemy filmy instruktażowe ułatwiające początki w zarządzaniu sprzedażą.

Zamów indywidualną wycenę już dziś!
Oferta Specjalna
  • 250 PLN/miesiąc
  • Indywidualny layout sklepu
  • Panel zarządzania
  • Kupon Google Ads na 200 PLN
  • Komplet banerów reklamowych
  • Hosting & Domena
  • Szczegóły